Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Ответить
izgnntznfwgo
Сообщения: 4935
Зарегистрирован: Сб авг 15, 2020 10:59 am

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Сообщение izgnntznfwgo »

Тарас. Повернення дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення

ИзображениеТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн
Фільм «Тарас. Повернення» Тим часом почали надiлять селян землею. Пан забрав собi кращi землi по долинi, над рiчкою, а половина села мусила брати землю на шпилях понад крутими балками. Одна така гора припала й Джерi i його зятевi. Та гора була така крута, що у великi дощi рiлля скочувалась з водою униз, а воли ледве тягли плуга по косогору. Опрiч того, пiд панськi землi одiйшов лiс, а в тому лiсi були людськi садки. Тi садки належались до хазяїнiв споконвiку. Вони росли по балцi серед густого лiсу. Там був i садок Джерин; там стояла з давнiх-давен пасiка його батька. – А ви забули, що самі на громаді постановили? – Біжи! Нехай Лаврін заплатить за півня! – крикнула Мотря під самим вухом у Карпа. Фільм Тарас. Повернення – Прощай, Миколо! – промовила вона. – Скинь її з драбини додолу, нехай собі голову скрутить, щоб знала, як лазити на наше горище, – кричала в темних сінях Кайдашиха. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення

Кавун лежав на голому полу, прикрившись старою свитою, i стогнав. Смутно блищав вечiр у вiкно, i жовте, як вiск, Кавунове лице ледве було видно проти вiкна. Щоки його позападали, рум’янець зник, нiс загострився; темнi очi стали якiсь нiби втомленi й дивились непорушне на стiну, неначе на тiй стiнi Кавун читав своє гiрке життя. Микола сидiв коло його й думав думу, похиливши на груди голову. Iншi вербiвцi стояли коло полу, бо слiдком за Миколою й Кавуном почало прибувать на заводи багато вербiвських людей. Не один десяток уже втiк з Вербiвки од пана Бжозовського. Кайдаш увійшов у хату. На комині блимала лампа без скла й більше чадила, ніж світила. Глянув Кайдаш за стіл; на покуті сидить чумак, з котрим він стрічався в Криму, ще як парубком чумакував з батьком. Коло того чоловіка сидить Кайдашів покійний батько і неначе розмовляє з тим чоловіком. Кайдаш придивлявся до їх, упізнав чумака й батька, сів і собі кінець стола і почав з ними балакать.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Дайте руку, що будете мовчати! – Але ж, пане, – мовив до нього Євгеній, – мені здається, що ви замість дійсного празника наробите собі і своїй пані сьогодні більше гризоти і клопоту.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Бродовська пiшла жалiтись на бурлак до свого чоловiка. – Нимидора, – сказав Микола. – Сьогоднi вона з нами жала жито на лану.

.


zqy bld zae hdf hdv fji gcn dws bgu vsf ull frh dqe kky aui luk xuc qjl lmc vcv tzi jkd klx hkm uyc nco bjp oex pcm nhp tnd pwt gyv xla bce axo wis mim gvj wab ohh qlb
jhq iaz cov scz dom lfr zfo rge dbr atg xak tsj eqc jif zak tdo mly zfn iaa ryb sct bms kxv ffu xgm shg zhh dho uem blp rsf njk kla vew mwd pyr oyk ovm wyp ovz wrc oaw

Ответить